Sledź nas :

ZARZĄD FUNDACJI

Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności.

o. Fabian Kaltbach OFM

Realizacja Marzeń poprzez Przywództwo

Poznaj nasz zarząd

W sercu Fundacji “Wspieramy Marzenia” znajduje się nasz zarząd, który odgrywa kluczową rolę w kierowaniu naszą misją ku sukcesowi. Składający się z osób o wspólnej pasji do czynienia różnicy, nasi członkowie zarządu są siłą napędową naszych inicjatyw.

Nasi członkowie zarządu to nie tylko liderzy; to wizjonerzy zaangażowani w przekształcanie życia. Z różnorodnymi tłami i doświadczeniem wnoszą bogactwo wiedzy i doświadczeń. Ich poświęcenie jest widoczne w każdej decyzji i strategii, zapewniając, że pozostajemy wierni naszej misji wsparcia tych, którzy doświadczyli przeciwności losu.

PREZES ZARZĄDU

MICHAŁ ELŻBIECIAK

Michał Elżbieciak, prezes Fundacji “Wspieramy Marzenia”, łączy w sobie rolę hokeisty, przedsiębiorcy i ojca. Jego niezwykła historia życiowa, od przezwyciężenia poważnego wypadku samochodowego w 2004 roku, po pasję do hokeja na lodzie i karierę w branży ubezpieczeniowej, stanowi inspirację. Michał wykorzystał swoje doświadczenia, by pomagać innym poprzez organizowanie eventów sportowo-charytatywnych. Jego determinacja i umiejętność adaptacji pozwoliły mu nie tylko wrócić do pełni zdrowia, ale i rozwinąć się jako lider i przedsiębiorca. W Fundacji “Wspieramy Marzenia”, Michał realizuje swoją misję wsparcia dla sportowców, ofiar wypadków i promowania aktywności fizycznej, będąc przy tym wzorem determinacji i pozytywnego wpływu na społeczność.

Tutaj znajdzie się opis… kiedyś 🙂 

Newsletter

ZAPISZ SIE DO NASZEGO FUNDACYJNEGO NEWSLETTERA I ZGARNIAJ NAGRODY ORAZ BILETY NA NASZE WYDARZENIA

Copyright FUNDACJA WSPIERAMY MARZENIA © 2023. All rights reserved.