Sledź nas :

FUNDACJA WSPIERAMY MARZENIA

Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności.

o. Fabian Kaltbach OFM

Po co i dlaczego

FUNDACJA WSPIERAMY MARZENIA

Fundacja „Wspieramy Marzenia” to miejsce, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Nasza misja polega na aktywnym wsparciu tych, którzy zostali poszkodowani przez los. Wierzymy w siłę empatii, rzetelności i sumienności, które stanowią fundament naszych działań.

Zaczynając od początku, Fundacja “Wspieramy Marzenia” została założona z myślą o wsparciu dzieci poprzez sport, ze szczególnym naciskiem na hokej na lodzie. Uważamy, że sport jest doskonałym narzędziem do kształtowania charakteru, budowania dyscypliny i rozwijania pasji. Dzięki naszym inicjatywom wiele młodych talentów ma szansę na rozwijanie swoich umiejętności i realizację sportowych marzeń.

Nasze działnia

Pracujemy DLA Potrzebujących wsparcia

Zdobycie Funduszy: Pomaganie wymaga środków finansowych. Organizujemy różnego rodzaju wydarzenia, takie jak zbiórki pieniędzy, aukcje, turnieje hokejowe czy akcje charytatywne. Współpracujemy również z lokalnymi sponsorami.

Rekrutacja Młodych Talentów: Organizujemy treningi i obozy dla dzieci, gdzie mają one możliwość rozwinięcia swoich umiejętności hokejowych pod okiem doświadczonych trenerów.

Wsparcie Edukacyjne: Zapewniamy wsparcie edukacyjne, takie jak korepetycje czy zajęcia pozalekcyjne, aby dzieci mogły rozwijać się zarówno w sporcie, jak i w nauce.

Budowanie Relacji: Organizujemy spotkania, turnieje i wyjazdy, które integrują dzieci i ich rodziców, budując wartościowe relacje.

TROCHĘ LICZB

TO MY W LICZBACH

PLN 0 +

kwota zebranych funduszy

0 +

sponsorzy i partnerzy

0 +

wylicytowanych przedmiotów

0 +

Ilość osób, którym pomoglismy

a ty chcesz pomagać?

zdobądź niesamowite doświadczenie

HRAP

POLSKA

V.S

17:00, 16 GRUDNIA 2023

DWP

POLSKA

30.00

CEGIEłka

249.00

VIP

Tutaj znajdzie się opis… kiedyś 🙂 

Newsletter

ZAPISZ SIE DO NASZEGO FUNDACYJNEGO NEWSLETTERA I ZGARNIAJ NAGRODY ORAZ BILETY NA NASZE WYDARZENIA

Copyright FUNDACJA WSPIERAMY MARZENIA © 2023. All rights reserved.