Sledź nas :

#HOKEJ OD SERCA 2023

KOLEJNY MECZ

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 16 grudnia w Katowicach

Już 16 grudnia 2023 roku na Lodowisku Jantor w Katowicach odbędzie się niezwykłe wydarzenie sportowe łączące pasję do hokeja z szczytnym celem. Drużyny HRAP i RWP zmierzą się w emocjonującym meczu hokejowym charytatywnym, który obiecuje być pełen sportowej rywalizacji i emocji.

To spotkanie nie tylko dostarczy widzom wysokiej klasy hokejowych emocji, ale przede wszystkim będzie wspierać lokalne inicjatywy charytatywne. Cały dochód z biletów zostanie przekazany na wsparcie wybranych organizacji charytatywnych, co sprawia, że każdy kibic przyczyni się do pomocy potrzebującym.

KOLEJNY MECZ

DLA KOGO ZAGRAMY

Marcin Standura
W wyniku nieszczęśliwego wypadku u Marcina doszło do złamania kręgosłupa piersiowego. Po wielu badaniach przeszedł operację i wrócił do domu. Niestety podczas rehabilitacji jego uszkodzony kręgosłup złamał się ponownie – tym razem na odcinku lędźwiowym.  Aby pomóc Marcinowi wrócić do zdrowia potrzebna jest intensywna rehabilitacja.  

Dominik Kwiatkowski
Dominiki miał wypadek samochodowy w Niemczech, przeszedł operację ratującą życie. Jego kręgosłup był złamany w dwóch miejscach. Złamanie spowodowało całkowite porażenie kończyn dolnych oraz głęboki niedowład kończyn górnych. Po powrocie do Polski Dominik przeszedł kolejną operację. Tylko specjalistyczna rehabilitacja da mu szansę na powrót do zdrowia.

Klub hokejowy Naprzód Janów Katowice
Naprzód Janów Katowice to klub, który od lat szkoli młode pokolenie hokeistów. Klub odnosi wieli sukcesów sportowych, wychował ikony polskiego hokeja, wielu olimpijczyków i mistrzów Polski. Środki zebrane w ramach zbiórki pozwolą sfinansować wyjazdy na turnieje zagranicznie, o których marzy klub. Wyjazd będzie nagrodą za niesamowite wyniki sportowe w sezonie 2022/23.

UKKS Katowice U13 
Od kilku lat klub zajmuje miejsce w ścisłej czołówce w Polsce, jeśli chodzi o turnieje i rozgrywki dla dziewcząt. UKKS Katowice U13 to najlepsza kobieca drużyna piłki nożnej w Polsce w swojej kategorii. W ubiegłym roku drużyna była finalistą Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.  Aby zawodniczki mogły mierzyć się z koleżankami z zagranicznych klubów potrzebują wsparcia finansowego.  Aktualnie dziewczyny marzą o obozie szkoleniowym we Włoszech.

HRAP

V.S

17:00, 16 GRUDZIEŃ 2023

RWP

29.00

CEGIEłka

249.00

SILVER VIP

Tutaj znajdzie się opis… kiedyś 🙂 

Newsletter

ZAPISZ SIE DO NASZEGO FUNDACYJNEGO NEWSLETTERA I ZGARNIAJ NAGRODY ORAZ BILETY NA NASZE WYDARZENIA

Copyright FUNDACJA WSPIERAMY MARZENIA © 2023. All rights reserved.