Sledź nas :

Wzruszające Mecze Charytatywne w Katowicach: Artyści Kontra Przedsiębiorcy dla Dobrych Celów

Seria meczów charytatywnych w Katowicach łączy znane osobistości ze świata biznesu i sztuki w celu wspierania lokalnych inicjatyw charytatywnych.

Z radością informujemy o kontynuacji serii meczów charytatywnych w Katowicach, gdzie znani artyści i przedsiębiorcy rywalizują na różnych arenach sportowych, aby zebrać fundusze na wsparcie lokalnych inicjatyw charytatywnych. Te unikalne wydarzenia stały się ważną platformą społecznościową, ukazując siłę współpracy i ducha solidarności.

  1. W meczu odbywym 1 lipca na ośrodku sportowym MOSiR, uczestnicy mieli okazję licytować koszulkę najsłynniejszego polskiego sędziego piłkarskiego Szymona Marciniaka oraz rzut karny do bramki, w której stanął Radosław Majdan​1​.

  2. 11 marca 2023 roku w katowickim Spodku odbyła się kolejna edycja “Legendarnego Kosmicznego Meczu”, gdzie gwiazdy po raz drugi zagrały dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży “Dom Aniołów Stróżów”​2​.

  3. 29 marca 2020 roku w katowickim Spodku odbył się wyjątkowy mecz charytatywny, który zakończył uroczyste obchody 25-lecia działalności Domu Aniołów Stróżów. W meczu uczestniczyli artyści, sportowcy i gwiazdy telewizji, takie jak Olivier Janiak czy Rafał Cieszyński​3​.

  4. 17 grudnia na lodowisku Jantor odbyło się wydarzenie “Hokej od serca”, w którym artyści i przedsiębiorcy zagrają dla podopiecznych hospicjum, ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia dla Hospicjum Cordis​4​.

Te wydarzenia nie tylko zapewniają ważne fundusze dla potrzebujących, ale także ukazują jak znane osobistości mogą zjednoczyć swoje siły dla dobrych celów.

Tutaj znajdzie się opis… kiedyś 🙂 

Newsletter

ZAPISZ SIE DO NASZEGO FUNDACYJNEGO NEWSLETTERA I ZGARNIAJ NAGRODY ORAZ BILETY NA NASZE WYDARZENIA

Copyright FUNDACJA WSPIERAMY MARZENIA © 2023. All rights reserved.